Üdvözölek ! Ha szimpatikus vagyok irj ! Remélem egymásra találunk ! Csaba a nevem !
Register to Send Message!Kedves, Őszinte, Barátságos, Család centrikus vagyok így írnám le magam ha többet szeretnél rólam akkor írj rám .
Register to Send Message!Alapvetően vidám, kedves, házias nő vagyok. Hogy mit szeretnék? Őszinteséget, vidámságot, nevetni, aludni, enni, ölelni, ölelve lenni, élni, unatkozni….😎
Register to Send Message!Olyan férfit keresek, aki szereti a focit és a metálzenét, aki mellett lehet élni. Élni és élni hagyni!
Register to Send Message!